O butiku

Cześć koleżanko!

Jeśli trafiłaś tutaj przypadkiem to zostań na dłużej, obserwuj stronę i przeczytaj dalej bo na prawdę warto!

Chcesz dowiedzieć się więcej o sklepie? Nie ma sprawy!

A jeśli jesteś już ze mną od dawna to poświęć chwile żeby doczytać tekst do końca, może dowiesz się o mnie jeszcze więcej.

Nosi Się to internetowy second hand oferujący swoim klientom odzież używaną najwyższej jakości. Proponujemy głównie odzież damską oraz wyselekcjonowane dodatki. Sklep oferuje markowe ubrania w bardzo przystępnych cenach. Odzież jest przebrana, aby nie nosiła żadnych śladów użytkowania. Fotografie odzwierciedlają faktyczny wygląd danej rzeczy. Na prezentowanych zdjęciach staramy się jak najlepiej odwzorować faktyczny stan prezentowanej odzieży. Dodatkowo każdy produkt posiada przygotowany opis oraz stan ubrania i jego rozmiar. Sklep powstał z wielkiej miłości do mody, ale takiej dla wszystkich!

Nie stać Cię na drogie ubrania znanych i cenionych marek?
Robi Ci się smutno kiedy oglądasz blogi modowe?
I tu nas masz!
Jesteśmy właśnie po to! Dla Ciebie!

Od dzisiaj możesz ubrać się jak każda znana blogerka modowa i stać Cię na to! Czy może być lepiej? Jasne, ze może! W Nosi Się ubierzesz się jeszcze taniej ponieważ promocja -50% na druga rzecz obowiązuje na zawsze! No to teraz szybciutko wybieraj ubrania bo rozchodzą się w okna mgnieniu. Możesz śledzić nas na fb oraz instagramie do czego gorąco zachęcamy aby być na bieżąco z nowościami!

Życzymy Ci udanych zakupów i witamy na pokładzie Nosi Się!